۱۴ خرداد ۱۴۰۲
جستجو در وبگاه

 اداره دانش آموختگان و مشمولین

یکی از اداره‌های زیر مجموعه‌ی حوزه مدیریت خدمات آموزشی این دانشگاه می‌باشد که امور مربوط به وضعیت نظام وظیفه و صدور مدارک تحصیلی دانشجویان و دانش آموختگان را انجام می‌دهد.

با تصویب شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهریور ماه سال ١٣٥٠ « مدرسه عالی غزالی » که قبلاً به نام مدرسه علوم اداری و بازرگانی معروف بود در قزوین تاسیس شد و در شهریور ماه سال ١٣٥١ مدرسه عالی دیگری به نام « مدرسه عالی اقتصادی و اجتماعی »  شروع به کار نمود. لذا در اواخر آبان ماه سال ١٣٥٣ با تصویب شورای مرکزی دانشگاهها و تائید دانشگاه تهران، اداره امور این دو مدرسه عالی در قزوین به دانشگاه تهران محول شد. و پس از مدتی در تاریخ ١٣٥٥/١٢/٢٥، شورای گسترش آموزش عالی وزارت متبوع با ادغام این دو مدرسه عالی و ایجاد « مجتمع آموزش عالی دهخدا شاخۀ دانشگاه تهران در قزوین » موافقت نمود. و در سال ١٣٧٠ پس از تصویب قانون تاسیس آن در مجلس شورای اسلامی به نام « دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) » تغییر نام داد و در حال حاضر پذیرای بسیاری از دانشجویان داخل و خارج از کشور می‌باشد.

وظایف اداره 

انجام خدمات آموزشی مربوط به دانشجویانی که قبلاً فارغ التحصیل شده و دانشجویانی که در شرف فارغ التحصیلی هستند و همچنین درخواست معافیت تحصیلی و مراودات و مکاتبات مربوطه درخصوص دانشجویان با اداره نظام وظیفه و مشمولین.

همکاران
 

ردیف نام و نام خانوادگی   شماره مستقیم داخلی
1 محمد محمدی سرپرست اداره و کارشناس دانشکده های علوم اجتماعی و معماری 33901703 1703
2 مریم باقری کارشناس مسئول اداره و  کارشناس دانشکده های علوم و تحقیقات اسلامی و کشاورزی 33901702 1702
3 محمد یعقوبی کارشناس دانشکده فنی و مهندسی 33901744 1744
4 سهیلا برزگر کارشناس دانشکده های علوم انسانی و علوم پایه 33901770 1770


آیین نامه های آموزشی


فرم های آموزشی

بروزرسانی : یکشنبه 27 فروردین 1402 - 12:29:50
مسئولیت تولید و بروزرسانی محتوای این صفحه بر عهده ---- است.