۲۸ آذر ۱۳۹۷
جستجو در وبگاه

اتحادیه دانشگاه های جهان (IAU)

این دانشگاه از سال 1386 تا کنون عضو این اتحادیه می باشد و دستاوردهایی از این حیث داشته است که عبارتند از: آشنایی با تحولات آموزشی و پژوهشی دانشگاه ای جهان، شناسایی روندها و رویدادهای جهانی آموزش عالی، مطرح کردن نام دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در سطح بین المللی و استفاده از تجربه سایر دانشگاه ها به منظور ارتقای سطح کمی و کیفی دانشگاه. برای کسب اطلاع بیشتر به وبگاه اتحادیه به آدرس http://www.iau-aiu.net مراجعه فرمایید.

فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام (FUIW)

به دلیل نقش حایز اهمیت این اتحادیه، دانشگاه از سال1386 تا کنون عضویت این اتحادیه را پذیرفته و اهدافی از قبیل ارتقای وحدت جهان اسلام بر پایه همکاری های علمی و فناورانه، تعامل سازنده و فعال با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی کشورهای اسلامی در زمینه های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، فناورانه را دنبال نموده است. برای کسب اطلاع بیشتر به وبگاه اتحادیه به آدرس www.fuiw.org مراجعه فرمایید.

اتحادیه دانشگاه های حاشیه دریای خزر (acssu)

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از سال 1387 تا کنون عضو این اتحادیه بوده و دستاوردهای از قبیل گسترش مراودات علمی با کشورهای همسایه به منظور گسترش همبستگی های دو و چند جانبه، تبدیل مزیت های نسبی در حوزه علم و فناوری به مزیت رقابتی داشته و مسؤولیت راه اندازی وبگاه اطلاع رسانی این اتحادیه را نیز عهده دار شده است. برای مشاهده وبگاه به آدرس www.acssu.org مراجعه نمایید.

تفاهم نامه های دانشگاه:

دانشگاه بین المللى امام خمینى (ره)، پس از دو دهه تلاش علمى و معنوى جهت پرورش جوانان ایران اسلامى و دیگر ملل، در سایه ى توجهات خداى متعال، خود را متعهد می داند تا همچنان در مسیر رشد و پیشرفت حقیقى این مرز و بوم و جهان اسلام گام بر دارد و بر اساس منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامى و تأکیدات مکرر ایشان، در راستای خیزش و جوشش عمیق و گسترده ى علمی ایران اسلامی با همکاری سایر دانشگاه های و نهادهای علمی، تحقیقاتی و آموزشی تلاش نماید. عقد تفاهم نامه همکاری علمی آموزشی با  دانشگاه و موسسه علمی تحقیقاتی خارجی در این راستا ارزیابی می شود.

تفاهم نامه های خارجی دانشگاه

 1. دانشگاه دولتی داغستان
 2. دانشگاه کارلوس تری مادرید اسپانیا
 3. موسسه کشاورزی استرالیا
 4. دانشگاه مگیمو روسیه
 5. دانشگاه رماتری ایتالیا
 6. دانشگاه کاتب افغانستان
 7. دانشگاه لوسوفونای پرتغال 
 8.  دانشگاه اینداس پاکستان
 9. دانشگاه شیان چین
 10. دانشگاه نانجینگ چین
 11. دانشگاه آبلای خان قزاقستان
 12. دانشگاه مطالعات خارجی پکن
 13. دانشگاه میونگجی کره جنوبی
 14. دانشگاه هانکوک کره جنوبی 
بروزرسانی : شنبه 7 اسفند 1395 - 13:11:51
مسئولیت تولید و بروزرسانی محتوای این صفحه بر عهده ---- است.