۱۳ خرداد ۱۴۰۲
جستجو در وبگاه

معرفی

سیستم جامع آموزش و پزوهش گلستان، در دانشگاه و در راستای اجرای مکانیزه کلیه امور اجرایی آموزشی دانشگاه در کلیه سطوح، از سال 1383 بکارگرفته شده است. بررسی ها و مطالعات اولیه برای استفاده از بخش های پزوهش و دانشجویی این سیستم به همت و تلاش و کوشش کارشناسان انجام پذیرفته و در آینده نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت. به طور کلی در حال حاضر سیستم گلستان کلیه امور اجرایی آموزش دانشگاه از لحظه پذیرش دانشجو تا پایان کار دانشجو و سپس عملیات بعد از فارغ التحصیلی را به صورت مکانیزه پشتیبانی می نماید. همچنین در مراحل گوناگون مدیریت های مختلف دانشگاه می توانند به صورت لحظه ای اطلاعات مورد نیاز خود را از سیستم دریافت کرده و تصمیمات متخذه را در سیستم گلستان اعمال نمایند.

توجه : برای مشاهده دروس فقط از مرور گر internet explorer نسخه 6 به بعد استفاده شود.

 

 

 

پرسش های متداول

به دنبال بروز خطاهایی هنگام ورود به سیستم جامع آموزش گلستان و انجام انتخاب واحد از طریق اینترنت و طرح این اشکلات از جانب شما، پاسخگوی بخشی از این خطاها که مکرراً پرسیده شده و از طریق فرم نظر سنجی در اختیار سایت قرار گرفته شده است می باشیم.

امید است با ذکر موارد زیر مشکلات کمتری را زمان ورود به سیستم جامع آموزش و انتخاب واحد اینترنتی شاهد باشیم.

 

هنگام وارد شدن به سیستم گلستان پیغام نام عبور یا کلمه عبور اشتباه می باشد را دریافت نمودم در صورتیکه قبلاً با همین نام کاربری وارد سیستم شده ام!

  • به دلیل اینکه تعداد مراجعات شما به سیستم گلستان طی مدت زمانهایی با فاصله صورت می گیرد احتمال فراموشی نام کاربری بالا می رود.بعضاً دیده می شود نام عبور و کلمه عبور جابجا تایپ می شوند. پس نام کاربری خود را یادداشت نموده و یا از کارکترهایی استفاده نمائید که امکان به خاطر سپاری آن آسان باشد.
  • مشکل دیگر سپردن نام کاربری به دوستان جهت انجام انتخاب واحد یا حذف و اضافه و یا دیدن نمرات و امکان تغییر نام کاربری از سوی آن ها می باشد که توصیه می شود حتی الامکان نام کاربری خود را د راختیار اشخاص دیگر قرار ندهید.
  • توصیه می شود در زمان فراموشی نام کاربری و مراجعه به کارشناس آموزش خود جهت اخذ نام کاربری، بلافاصله آن را چک نمایید و در صورت نادرست بودن آن، اقدام لازم را جهت اخذ مجدد انجام دهید. خصوصاً در زمان ترک دانشگاه در زمان تعطیلات دقت بیشتری نمایید چون در صورت ترک دانشگاه و نادرست بودن نام کاربری به صورت تلفنی و یا توسط شخص دیگر نام عبور جدید صادر نمی شود.
  • موضوع دیگر اینکه دانشجویانی مراجعه می کنند و نسبت به اینکه نام عبورشان عوض شده معترض می باشند در صورتی که این موضوع از نظر منطقی اشتباه بوده و نه از طریق خود سیستم و نه از سوی مسؤولین سایت در این مورد اقدامی صورت نگرفته است.

 

هنگام انتخاب واحد پیغام سرترم شما در ترم جاری ساخته نشده است را دریافت نمودم . دلیل آن چیست؟

  • اولین قدم جهت ثبت نام دانشجو در ترم جدید ایجاد سرترم دانشجو در ترم جدید است که این کار توشط اداره خدمات ماشینی صورت می گیرد که به دلیل داشتن مشکلاتی از قبیل داشتن مشروطی بیش از حد مجاز(سه ترم متوالی و چهارترم غیر متوالی)، اتمام سنوات تحصیلی و مانند این ها این پیغام صادر می شود که با دریافت این پیغام باید شخصاً به کارشناس آموزش دانشکده خود مراجعه نمایید.

 

هنگام ورود به سیستم گلستان پیغام شما غیرفعال شده اید و مجوز دسترسی به سیستم را ندارید را دریافت نموده ام .دلیل آن چیست؟

  • برخی دانشجویان به دلیل داشتن مشکل حراست و بعضی به دلیل مشکل خود نرم افزار ممکن است این پیغام را دریافت نمایند که در صورت مواجه شدن با این مشکل به کارشناس آموزش خود مراجعه نموده و جهت رفع مشکل اقدام نمایید.

 

در زمان انتخاب واحد، بعد از ثبت دروس انتخابی خود و زدن پایان ثبت نام، متوجه شدم گروه درسی خود را اشتباه انتخاب کرده ام و مجدداً با وارد شدن به قسمت ثبت نام پیغام ثبت نام شما پایان یافته را دریافت نمودم آیا دیگر تا قبل از حذف و اضافه امکان تغییرات نخواهم داشت؟

  • تا زمانیکه از ثبت دروس خود مطمئن نشده اید پایان ثبت نام را نزنید حتی اگر برای چندمین بار مجبور شدید صفحه ثبت نام خود را بسته و دوباره وارد آن شوید. جهت اخذ مجوز مجدد جهت ثبت نام و یا حذف و اضافه به مدیر گروه خود مراجعه نمایید.
بروزرسانی : سه شنبه 24 اسفند 1395 - 08:52:05
مسئولیت تولید و بروزرسانی محتوای این صفحه بر عهده ---- است.