۲۱ خرداد ۱۴۰۲
جستجو در وبگاه

                                          

  ریس اداره تغذیه : مرتضی لطفی

اداره تغذیه 

اداره ی تغذیه یکی از سه اداره موجود در مدیریت کل امور دانشجوی می‌باشد. این اداره وظیفه خطیر و حساس تهیه، طبخ و توزیع وعده های غذایی دانشجویان را عهده دار بودن و همواره می کوشد تا از نظر کمی و کیفی ارایه خدمات خود را ارتقاء بخشد. بدین منظور پذیرای کلیه پیشنهادات وانتقادات دانشجویان گرامی وبده و از همکاری دانشجویان در این زمینه استقبال می‌نماییم.

هم اکنون توزیع وعده ی ناهار دانشجویان در سلف مرکزی بهار انجام می‌گیرد. شام و صبحانه نیز که مخصوص دانشجویان خوابگاهی است در مجتمع خوابگاه‌های دانشجویی و خوابگاه‌های موجود در سطح شهر توزیع می‌گردد. علاوه بر رستوران دانشجویی (بهار) که ناهار دانشجویان را براساس مصوبه صندوق رفاه دانشجویی اراریه می‌نماید، دانشجویان می‌توانند برای استفاده از انواع خدمات رفاهی به کافه تریای خواهران و برادران و رستوران منو آزاد واقع در دانشکده ‌ی علوم پایه مراجعه نمایند.

در بعد نظارت بر اماکن موجود، علاوه بر اداره ‌ی تغذیه که وظیفه بازدیدهای دوره ای را برعهده دارد، کارشناسان مرکز بهداشت و  درمان دانشگاه، کارشناسان سازمان دامپزشکی استان، کارشناسان مرکز پزشکی بهداشتی شهید بلندیان و کارشناسان اداره کار و امور اجتماعی نیز از اماکن مختلف موجود در دانشگاه بازدید می‌نمایند

تلاش شبانه روزی کلیه همکاران ما در راستای ارتقاء رضایتمندی دانشجویان عزیز بوده و امید است بتوانیم بستری مناسب تر در جهت بهبود شرایط زندگی را برای دانشجویان گرامی فراهم آوریم.

شرح وظایف :

  • نظارت و کنترل در تهیه و  تامین وسایل و مواد غذایی مورد نیاز دانشجویان
  • برنامه ریزی و تهیه آمار غذایی دانشجویان برای پخت ناهار و شام  و صبحانه
  • نظارت مستمر در امر تهیه و توزیع غذا توسط پیمانکار و رعایت بهداشت کارکنان مربوطه.
  • نظارت و کنترل مواد غذایی و  تنظیم برنامه هفتگی.
  • ایجاد هماهنگی لازم در اداره امور سلف سرویسها و ارایه ی خدمات لازم.
  • نظارت و کنترل مستمر بر نظافت و سم پاشی سالنهای غذاخوری آشپزخانه ها و سرویسهای بهداشتی.
  • نظارت  و کنترل مستمر بهداشتی در محل طبخ غذا و سلف سرویسها.
  • همکاری در اجرای مراسم و همایش های مختلف.

فرایندهای موجود در اداره تغذیه و نحوه رزرو غذا 

پس از ثبت نام دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه و صدور کارت دانشجویی، کارشناسان شاغل در اداره تغذیه اقدام به فعال نمودن کارت های دانشجویی در سامانه ‌ی تغذیه می‌نمایند، و پس از دریافت کارت دانشجویی، دانشجو به سایت دانشگاه به آدرس www.ikiu.ac.ir مراجعه نموده و گزینه رفاهی را اانتخاب می نماید، از شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و از کد ملی به عنوان کلمه عبور  استفاده می نمایند. کلیه‌ی فرایندهای افزایش اعتبار، رزرو وعده‌های غذایی و... در صفحه شخصی دانشجو قابل انجام خواهد بود.

همچنین دانشجویان فارغ التحصیل می توانند پس از دریافت فرم تسویه حساب به متصدی اتوماسیون تغذیه مراجعه؛ و فرایند تسویه با این اداره را به انجام برسانند. 

زمان رزرو:

دانشجویان می‌توانند از ساعت 14 روز یک‌شنبه تا ساعت 14 روز چهارشنبه غذای هفته خود را در سامانه‌ی رفاهی به آدرس www.stu.ikiu.ac.ir  رزرو نمایند. (راهنمای استفاده از سامانه تغذیه در سامانه رفاهی قرار داده شده است). 

در حال حاضر این مجموعه دارای 4 سلف سرویس می‌باشد:

 سلف سرویس بهار مختص دانشجویان

سلف سرویس باران 

سلف سرویس اساتید (اعضای هیأت علمی)

سلف سرویس مجتمع خوابگاههای دانشجویی

همکاران

 ردیف نام و نام خانوادگی سمت شماره تماس
1 مرتضی لطفی رییس اداره تغذیه 02833901752
2 زهرا بادروح متصدی اتوماسیون تغذیه 02833901755
02833901735
3 علی ملازینل   02833901756
4 مریم محمدی متصدی اداره تغذیه 02833901754

 

بروزرسانی : سه شنبه 13 دی 1401 - 12:58:43
مسئولیت تولید و بروزرسانی محتوای این صفحه بر عهده ---- است.