دوشنبه 15 خرداد 1402

مرکز بهداشت و درمان

ریاست مرکز بهداشت و درمان : خانم دکتر زهرا حاج غلامی

  • کارشناس بهداشت و درمان:  فروغ بدرلو

این مرکز در سایت مجتمع خوابگاه ها واقع شده و دارای بخش های پزشکی و پرستاری و دندانپزشکی است.

 

بخش بهداشت و درمان:

بخش پزشکی و پرستاری:

این بخش روزهای شنبه تا چهارشنبه در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعال و کلیه خدمات آن رایگان است. آمبولانس مرکز بهداشت نیز جهت نقل و انتقال بیماران در داخل و خارج از شهر به صورت شبانه روزی فعال بوده و شماره مورد نظر جهت تماس با آمبولانس در اختیار مسؤولین خوابگاه ها قرار دارد.

بخش دندانپزشکی:

بخش دندانپزشکی روزهای شنبه تا چهارشنبه در شیفت صبح فعال است و خدمات ارائه شده شامل: ترمیم، عصب کشی، جرم گیری و کشیدن دندان است.هزینه های این بخش با توجه به یارانه ای که از سوی معاونت دانشجویی ارائه می شود در مقایسه با هزینه های دندانپزشکی سطح شهر بسیار مناسب است.

نکات قابل توجه:

  • دانشجویانی که در طول زمان امتحانات در قزوین ساکن باشند، هنگام بیماری باید در زمان فعالیت مرکز بهداشت و درمان دانشگاه منحصرا به این مرکز مراجعه نمایند.
  • در زمانی که مرکز بهداشت و درمان دایر نیست، دانشجویان ساکن قزوین حداکثر ظرف 48 ساعت ودانشجویانی که خارج از قزوین می باشند حداکثر ظرف 72 ساعت پس از بروز بیماری موظف هستند همراه با مدارک پزشکی به مرکز بهداشت و درمان مراجعه کنند. بدیهی است به درخواست های بعد از این زمان ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  • چنانچه دانشجو در تاریخ امتحان در بیمارستان بستری شود، باید در همان تاریخ بستری مراتب را به اطلاع مرکز بهداشت و درمان دانشگاه رسانده و پس از ترخیص، به همراه کلیه مدارک بیمارستان به مرکز بهداشت و درمان مراجعه نماید.

تلفن تماس 3660606- 0281

 

دوشنبه 22 دی 1393 - 18:16:45
10324