شنبه 12 فروردین 1402

پروفایل شخصی - پرویز غضنفری

تاریخ تولد : 1337/04/30

صندوق پستی :

شماره اتاق : 660

شماره تلفن دفتر : 09122707964

وبگاه شخصی :

رایانامه : ghazanfari.parviz@gmail.com

دانشکده : دانشکده علوم پایه

گروه آموزشی : زمین شناسی

درجه علمی : استادیار

آمار بازدید : 58347


به نام آرامش دهنده دل ها


 


یادآوری مهم: برخی نوشتارها و پروفایل های منتسب به من در فضاهای مجازی، ساخته فرد یا افرادی نامتعادل و فریب خورده است!


یادآوری چند مورد شاید برای آگاهی بیشتر خوانندگان گرامی سودمند باشد:


 اینجانب تحصیلات ابتدایی تا متوسطه را در مدارس تهران به پایان رساندم. در سال 1356 در دوره کارشناسی زمین شناسی دانشگاه تبریز پذیرفته شدم. به دلیل تعطیلی 4 ساله دانشگاه (یکسال انقلاب و 3 سال انقلاب فرهنگی)، این دوره را در سال 1364به پایان رساندم! در همین سال در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه خوارزمی، در گرایش رسوب و سنگ شناسی رسوبی، پذیرفته شدم. از سال 1364 تا 1372 بیش از 8 سال در وزارت جهاد سازندگی مرکز در تهران (واحد خدمات مهندسی منابع آب و شرکت خدمات مهندسی منابع آب) به عنوان کارشناس، کارشناس ارشد، مدیر پروژه، مدیر گروه زمین شناسی و مسئول برنامه ریزی و آموزش مشغول خدمت بودم. پروژه های کار شده در این بازه زمانی در لیست پروژه های انجام شده آورده شده است.


از سال 1372، در راستای انجام تعهدم به وزارت علوم، به گروه زمین شناسی دانشگاه تبریز پیوستم و تا سال 1378 در این دانشگاه به تدریس و پژوهش پرداختم. سال 78 تا 82  برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در دانشگاه دهلی کشور هند از وزارت علوم بورس تحصیلی گرفتم. در سال 1382 پس از دریافت مدرک دکترای خود در زمینه رسوب شناسی و ژئوشیمی رسوبی به کشور بزرگ ایران و دانشگاه تبریز بازگشتم.


با درخواست گروه زمین شناسی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، از سال 1383 همکاری خود را به صورت استاد مهمان با این دانشگاه آغاز نمودم. در سالهای 84 و 87 از دانشگاه تبریز به این دانشگاه مامور شدم. به دلیل سکونت در تهران و دوری راه تهران تا تبریز، سرانجام در سال 1388 پس از 4 سال پافشاری و پیگیری فراوان رئیسان وقت دانشگاه بین الملل، همچنین برخی از مسئولان دانشگاه تبریز و مقامات استان آذربایجان خاوری، انتقال همیشگی اینجانب به این دانشگاه انجام پذیرفت. به خواست خدا، همکاری با این دانشگاه همچنان ادامه دارد.